Konsultacijos

Konsultacijos įmonėms apibrėžiama taip:

  • Klientas pateikia klausimą (iš mokesčių srities, buhalterinės srities, ar užduotį paruošti sutartį, sudaryti blanką ir t.t.),
  • Mes pasakome kainą ir sudarome sutartį,
  • Mes pateikiame atliktą darbą ir klientas sumoka.

Regardless of whether you need to repair your vehicle’s engine, replace any parts or do a tuning for either your car or your bike, we will be extra glad to do that for you!

See How Happy Our Customers Are!

Mes atvykome į šią buhalterinių paslaugų įmonę nežinodami kaip žengti pirmuosius žingsnius. Darbuotojai netik patarė kaip geriau tvarkyti buhalterinę apskaitą, teisingai apskaičiuoti mokesčius, bet ir kaip teisingai valdyti įmonę!

UAB “TURTE”

Prieš tai darbavausi valstybinėje mokesčių inspekcijoje ir nutariau užsiimti savo verslu. Atvykau į šią įmonę. Buvau maloniai priimta ir aptarnauta. Buvo profesionaliai patarta kokiu keliu žengti, kad optimaliai būtų mokami mokesčiai!

MB “MINGUSTA”

Svarbiausia mane domino buhalterinių paslaugų kaina bei atliekamų paslaugų kokybė. Ir likau nustebintas. Kaina yra skaičiuojama pagal dokumentų kiekį, o ne kažkoks fiksuotas mokestis, kurį reikėtų mokėti, nors ir nėra dokumentų. Įmonėje dirba tikri profesionalai!

IĮ “JASVILA”